Zaloguj | Załóż konto

Z fejsa na wybieg? Tak się da?

fot. materiały prasowe

Zobacz również

Ładne... za mało powiedziane. Piękne dziewczyny i kreacje czyli "degustacja mody" w modnej Sferze miasta. Czy takie pokazy będą częściej? Miejmy nadzieje, że tak właśnie będzie.

W sobotę 19 września w ramach jesiennych pokazów mody w Galerii SFERA odbyła się specjalna impreza. Na pokazie „Z fejsa na wybieg” w roli modeli wystąpiło 10 amatorów, laureatów zabawy prowadzonej na fanpage’u Galerii SFERA na portalu FaceBook. Podczas pokazu swoje stylizacje zaprezentowały również użytkowniczki społecznościowego portalu fashion www.meetMylook.com

Jak do tego doszło?

Na zaproszenie SFERY odpowiedziało kilkadziesiąt osób chcących wziąć udziałw tym niecodziennym pokazie. Finalnie spośród kandydaktek wybrano 10 osób, które miały możliwość zaprezentowanie się na wybiegu. 

"Idea zorganizowania takiego nietypowego pokazu zrodziła się dosłownie na FaceBooku. Zapytaliśmy kiedyś naszych facebookowych przyjaciół, na jakie imprezy w naszej Galerii czekają. Sporo z nich wskazało pokaz mody. Gdy spytaliśmy, czy sami chcieliby na nim wystąpić, bardzo wielu z nich odpowiedziało pozytywnie. Ten pokaz to z jednej strony nasza odpowiedź na wyraźne sugestie naszych klientów wyrażone za pomocą mediów społecznościowych, a z drugiej strony okazja na kontakt z modą dla tych, którzy się nią interesują" – wyjasnia Anna Dworak, Dyrektor Marketingu Galerii Sfera. 

Dla wyłonionych uczestników i uczestniczek - zwłaszcza tych, którzy zakwalifikowali się do pierwszej dziesiątki, była to z pewnością fantastyczna przygoda i zasmakowanie życia w blasku fleszy :)

Gratulujemy pomysłu i jego realizacji.