Sprzedawca w Salonie Meblowym (Bielsko-Biała) w Praca oferowana

Informacje

proponowana cena: nie podano / nie dotyczy

imię: Monika

telefon stacjonarny:

telefon komórkowy:

wiadomość na: bielskobiala.rekgmail.com

Szczegóły oferty

Wymagane min. wykształcenie: Średnie Ogólnokształcące

Branża: Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Rodzaj pracy: Umowa zlecenie

Nazwa stanowiska: Sprzedawca w Salonie Meblowym

Miejscowość: Bielsko-Biała

Zatrudnię studenta (chłopca) na stanowisko Sprzedawcy w Salonie Meblowym w Bielsko-Biała.

Opis stanowiska:
- aktywne działanie w zakresie sprzedaży w salonie,
- przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją,
- realizacja planów sprzedażowych,
- budowanie relacji z nowymi klientami
- przyjmowanie dostaw
- dbałość o czystość salonu

Wymagania:
- dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne,
- umiejętność pracy w zespole,
- nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
- otwarta i przyjazna postawa;
- znajomość obsługi komputera;
- gotowość do zdobywania i poszerzanie wiedzy nt. sprzedawanych produktów;
- doświadczenie zawodowe w sprzedaży;

Oferujemy:
- pełen etat oraz zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- premię uzależnioną od wyników sprzedaży
- stabilną pracę w rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją
- miłą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.
Dodawaj ogłoszenia za darmo!
Dla wszystkich bez żadnych ograniczeń!