Asystent Inżyniera Kontraktu w Dziale Ofert i Przygotowania Inwestycji w Praca oferowana

Informacje

proponowana cena: nie podano / nie dotyczy

imię: Anna

telefon stacjonarny:

telefon komórkowy: 518-215-122

wiadomość na: anna.rydzewskatop-manager.pl

godziny kontaktu: od 08:00 do 16:00

Szczegóły oferty

Wymagane min. wykształcenie: Wyższe

Branża: Inżynieria

Rodzaj pracy: Stała (pełen etat)

Nazwa stanowiska: 220

Miejscowość: Bielsko-Biała

MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o.
prowadząca działalność projektowo - wykonawczą w branży HVAC oraz automatyki i BMS
zaprasza do zespołu na stanowisko:

Asystent Inżyniera Kontraktu
w Dziale Ofert i Przygotowania Inwestycji

Twoje codzienne obowiązki w MBC skupią się wokół:
- nawiązania i utrzymania kontaktu z dostawcami i hurtowniami;
- pozyskiwaniu ofert na urządzenia i materiały instalacyjne;
- opracowaniu wycen dla prowadzonych inwestycji;
- wsparciu budowy poprzez kontakty z podwykonawcami i przygotowanie dokumentacji;

Oczekujemy od Ciebie:
- wykształcenia wyższego w branży HVAC lub pokrewnej (lub w trakcie studiów zaocznych)
- umiejętności poruszania się w środowisku MS Office, AutoCAD, VentPack, InstalTherm;
- znajomości obsługi urządzeń edycyjnych (drukarka, ploter);
- czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane);
- pozytywnego nastawienia i komunikatywności;
- zdolności budowania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy między innymi:
- umowę o pracę – u nas jest w standardzie!
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania – to Ty kreujesz swoje zarobki;
- ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;
- przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju;
- pomocną dłoń na starcie, my też byliśmy kiedyś nowi!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontaktu telefonicznego - Anna Rydzewska pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Inne ogłoszenia użytkownika

Asystent Projektanta

MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. prowadząca działalność projektowo - wykonawczą w branży HVAC oraz automatyki i BMS zaprasza do zespołu na stanowisko: Asystent Projektanta Twoje codzienne…

szczegóły ogłoszenia | data: 19 lipiec 2018 11:46

Praca MAJSTER BUDOWY – budownictwo mieszkaniowe

Intensywnie rozwijająca się firma budowlana specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego poszukuje: Majstra Budowy Miejsce pracy: Bielsko Biała…

szczegóły ogłoszenia | data: 11 lipiec 2018 09:00

Dodawaj ogłoszenia za darmo!
Dla wszystkich bez żadnych ograniczeń!