Zaloguj | Załóż konto

Polityka prywatności

We wszystkich serwisach grupy twojemiasto24.pl obowiązuje identyczna polityka prywatności.
W trakcie oglądania naszych stron internetowych pobieramy niezbędne dane od naszych użytkowników na czas trwania sesji. Użytkownik wchodząc na strony serwisów identyfikowany jest po cookie ustawianym w wykorzystywanej przeglądarce. Dane w przypadku niezalogowanych użytkowników nie są archiwizowane, a jedynie wykorzystywane do celów tworzenia statystyk oglądalności i innych badań ruchu w serwisach.

W trakcie rejestracji wymagamy minimalną ilość podawanych danych (imię,login,email oraz hasło), która niezbędna jest do przeprowadzania właściwych procesów autoryzacji (uwierzytelniania) oraz zapewnienia naszym użytkownikom sprawnej obsługi wszystkich serwisów i usług.

Ze względów bezpieczeństwa a także mając na uwadzę wygodę naszych użytkowników ruch na witrynach jest logowany. W szczególności dotyczy to historii logowań, oraz przeglądanych zasobów.
Nie udostępniamy danych naszych użytkowników innym firmom ani osobom trzecim.

Dane prywatne zabezpieczane są zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa dotyczącymi stron internetowych, a hasła przechowywane na serwerze w postaci zakodowanej algorytmami szyfrowania jednostronnego. W przypadku zapomnienia hasła nie możliwości odzyskania go. W takich przypadach użytkownik może odzyskać dostęp do swojego profilu poprzez stronę odzyskiwania dostępu.


Jeśli któryś z użytkowników wyrazi wolę uzupełnienia bliższych informacji o sobie (w szczególności nazwiska oraz danych teleadresowych), dane te są dostępne w każdym momencie i mogą być poddawane modyfikacji przez samego zainteresowanego.

Podstawową formą kontaktu z obsługą serwisu są prywatne wiadomości, za pośrednictwem których można w każdym momencie skontaktować się z właścicielem, administratorem oraz innymi osobami obsługującymi serwis. Prywatne wiadomości dostępne są jedynie dla użytkowników posiadających aktywne konta. Dla użytkowników nie posiadających aktywnego konta oddajemy do dyspozycji specjalną stronę kontaktu.

Dbamy również o ochronę antyspamową. Ponieważ w naszych serwisach umieszczamy szereg funkcjonalności służących do dzielenia się wiadomościami i innymi informacjami drogą poczty elektronicznej informujemy, że w przypadku otrzymywania niechcianych wiadomości pocztowych sprawę taką należy zgłosić obsłudze serwisu poprzez stronę kontaktu.
W sytuacji takiej Państwa email zostanie umieszczony w bazie adresów zastrzeżonych na jakie nie można przesyłać żadnych informacji pochodzących z tej strony.