Zaloguj | Załóż konto

Flash Mob w Sferze

Flash Mob - Toronto zasoby wikimedia
Już 4 października po godzinie 16:15 w bielskiej Sferze rozpocznie się Flash Mob zainicjowany przez 2 bielszczan. Ludzie zaczną się dusić, krztusić i nagle upadną na ziemię - taki jest scenariusz. Akcja przyciągnęła już ponad 1000 chętnych na facebooku, a wielu jeszcze nie zdecydowało się. Każdy może przyłączyć się do tego wydarzenia i pomóc uczynić go jeszcze bardziej widocznym. Dokładne informacje można znaleźć na facebooku: http://www.facebook.com/events/174528...

Co to w ogóle flash mob i na czym polega? Flash mob (ang. dosł. błyskawiczny tłum) – określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków. W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów.

28 wrzesień 2012


Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Już wkrótce 5 dni koncertów w ramach Festiwalu Kompozytorów Polskich poświęconych pamięci prof. Henryka Mikołaja Góreckiego. Obowiązkowa pozycja(...)
Grupa studentów architektury Politechniki Sląskiej w Gliwicach będzie przez kilka listopadowych dni projektować nowe inwestycje turystyczne w Korbielowie.(...)
Już 4 października po godzinie 16:15 w bielskiej Sferze rozpocznie się Flash Mob zainicjowany przez 2 bielszczan. Ludzie zaczną się dusić, krztusić(...)
6 października tego roku planowana jest premiera debiutanckiego albumu "Teraz i tu' grupy Lee Monday. Płyta wydana nakładem wytworni Fonografika dostępna(...)
Są już REGON, NIP, konto bankowe i logo! Teraz Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Żywiecczyzna może już ruszać pełną parą! Stowarzyszenie powstało(...)
Lubisz sportowe wyzwania, wysiłek, świeże powietrze, kontakt z przyrodą w formacie innym niż JPG? Skonfrontuj się z innymi w XXII Biegu o Puchar(...)
Po raz kolejny Bielskie Centrum Kultury oddaało mieszkańcom miasta głos. Zadecydujcie kogo chcecie oglądać na bielskiej scenie 2013! To ostatni moment(...)
Jeszcze dobrze nie zaczęła się jesień a już daje mocno znaćo sobie. Zarówno na Podbeskidziu jak i w samych Beskidach odnotowano wczoraj i dzisiaj(...)

Wiadomości tematycznie