Zaloguj | Załóż konto

Jak tam flash mob? udał się...

fot. jurzak-foto.pl
Ku naszemu zdziwieniu, ale pewnie nie tylko naszemu zaplanowany na dzisiaj flash mob w Galerii Sfera wypalił bez zarzutu. Jest rzeczą absolutnie nieprawdopodobną aby tylu chętnych znalazło się do "poleżenia sobie" na ziemi w dość nietypowym - jak dla takich zachowań - miejscu. Warto tutaj podkreślić, że jeśli ktoś liczył jedynie na tłum gapiów obserwujących całe to zdarzenie musiał się zawieźć! Oczywiście gapiów było sporo, ale... zresztą zobaczcie sami.

Fot. Patryk Jurzak

5 październik 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

W piątek 12 października w Jasienicy została podpisana Deklaracja Intencji w sprawie powstania Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Przemysłowej. W(...)
Od 15 października w Bielsku-Białej trwa kolejna edycja akcji „Pola Nadziei”, którą prowadzi Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne. Uroczystość(...)
Po kilkunastu miesiącach zabiegań jest efekt. Gmina Jeleśnia w niedalekiej przyszłości zrealizuje swój zamiar - przejęcia obiektu dworca PKP w(...)
Już wkrótce 5 dni koncertów w ramach Festiwalu Kompozytorów Polskich poświęconych pamięci prof. Henryka Mikołaja Góreckiego. Obowiązkowa pozycja(...)
Grupa studentów architektury Politechniki Sląskiej w Gliwicach będzie przez kilka listopadowych dni projektować nowe inwestycje turystyczne w Korbielowie.(...)
Już 4 października po godzinie 16:15 w bielskiej Sferze rozpocznie się Flash Mob zainicjowany przez 2 bielszczan. Ludzie zaczną się dusić, krztusić(...)
6 października tego roku planowana jest premiera debiutanckiego albumu "Teraz i tu' grupy Lee Monday. Płyta wydana nakładem wytworni Fonografika dostępna(...)
Są już REGON, NIP, konto bankowe i logo! Teraz Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Żywiecczyzna może już ruszać pełną parą! Stowarzyszenie powstało(...)

Wiadomości tematycznie