Zaloguj | Załóż konto

Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej - podsumowanie

fot. um.bielsko.pl
W tegoroczny konkurs wiedzy o Bielsku-Białej zaangażowało się aż 30 szkół. Jak można się domyślić konkurencja była więc spora. W eliminacjach do konkursu wzięło udział aż 300-stu kandydatów, spośród których wybrano 72. Kolejna selekcja wyłoniła najlepszą "trzydziestkę".
Całą listę młodych ludzi mających na prawdę dużą wiedzę o naszym mieście mozna poznać na stronie internetowej Urzędu Miasta (link poniżej wiadomości)
Organizatorem kkonkursu było Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej.

14 listopad 2012

źródło: http://um.bielsko.pl/aktualnosc-2589-dziedzictwo_kulturow...

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Miłośnicy piłki ręcznej na Podbeskidziu nie będą mieli w tym tygodniu powodów do narzekań. Swoje mecze zagrają w naszym regionie reprezentacje(...)
Być może nie wszyscy. Tym, którzy nie znają ojca znanej wokalistki młodego pokolenia warto napomknąć, że od kilku dni Pan Jan Brodka - bo to o(...)
"Cały ten świat ma dzikość w sercu i szaleństwo w głowie" mówi Lula w filmie Davida Lyncha "Dzikość serca" z 1990 roku. Czy rzeczywistość stanęła(...)
Trwające od maja 2012 roku w prace mające na celu rewitalizację parku zaczynają odsłaniać pierwsze efekty tej inwestycji, która wykonywana jest(...)
W tegoroczny konkurs wiedzy o Bielsku-Białej zaangażowało się aż 30 szkół. Jak można się domyślić konkurencja była więc spora. W eliminacjach(...)
Przed nami bardzo ważne dla każdego z nas Święta Bożego Narodzenia oraz upragnione przez wszystkie dzieci przyjście świętego Mikołaja. Niestety(...)
Powstały w trakcie kilkudniowych warsztatów w Korbielowie i trzeba przyznać, są zaskakująco ciekawe. Studenci architektury Politechniki Sląskiej(...)
To był jeden z najdziwniejszych Turniejów Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Obfitował nie tylko w ostrą walkę, ale po turnieju(...)

Wiadomości tematycznie