Zaloguj | Załóż konto

Burn In Snow 2013

Co się stanie gdy połączy się największe zawody w snowboardowym i narciarskim freestyle’u z festiwalem, na którym zagrają najciekawsi wykonawcy współczesnej muzyki niezależnej i klubowej? To proste - otrzymamy najgorętszą imprezę roku. To wszystko już 8 i 9 lutego w Szczyrku!

Burn In Snow powraca do Szczyrku ze zdwojoną mocą! Druga edycja jedynego w Polsce zimowego festiwalu łączącego sport i muzykę odbędzie się w dniach 8 - 9 lutego 2013 roku.

Do imprezy pozostało jeszcze dużo czasu, a już wiadomo, że na stałe zapisze się ona w historii polskiego snowboardu. Po raz pierwszy w kraju nad Wisłą odbędą się bowiem zawody big air o statusie 4 gwiazdek rankingu World Snowboard Tour (dotychczas znanego jako TTR). Jak komentuje Michał Ligocki, jeden z najbardziej utytułowanych reprezentantów naszego kraju - „Impreza na takim poziomie jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla środowiska freestyle’owego w Polsce. Przede wszystkim pojawiamy się na snowboardowej mapie świata jako miejsce gdzie są zawodnicy i zawody na najwyższym poziomie. Z drugiej strony możemy pokazać lokalnie jak wielkim zainteresowaniem cieszy się snowboard. Myślę, że kilka tysięcy osób, które przyciągnęło Burn In Snow w 2012 roku mówi samo za siebie.”
Poza prestiżem związanym z uczestnictwem w zawodach na tak wysokim poziomie, na najlepszych czeka w tym roku pula nagród w gotówce sięgająca 50 000 złotych!

Na tytuł najgorętszej imprezy sezonu Burn In Snow zasłużyło sobie jednak nie tylko ze względu na widowiskową rywalizację. Na dwóch scenach wystąpią czołowi artyści muzyki niezależnej i klubowej znani z największych europejskich festiwali (podczas pierwszej edycji byli to m.in. Hot Chip, Uffie czy Kamp!). W tym roku ma być jeszcze lepiej - organizatorzy zapowiadają niespodziankę w postaci pierwszego polskiego występu gwiazdy młodego hip-hopu oraz koncerty kilkunastu polskich i zagranicznych didżejów! Pełen line up poznamy już na początku grudnia.

Na wszystkich, którzy pojawią się w Szczyrku 8 i 9 lutego czekają także wystawa i testy najnowszego sprzętu snowboardowego i narciarskiego oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

22 styczeń 2013

źródło: http://www.burninsnow.pl

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

W ostatnich dniach Śląski Urząd Marszałkowski poinformował o pomyślnej dla Gminy Jasienica weryfikacji i pozytywnej ocenie wniosku złożonego przez(...)
W Bielsku-Białej znowu pojawiły się przypadki domokroążców okradających osoby starsze. Tym razem zamiast metod jak "na wnuczka" działanie jest(...)
Gruba warstwa lodu na szybach to nie jedyne zmartwienie z jakim trzeba będzie się zmierzyć wychodząc z domu. Po praktycznie całodziennych opadach(...)
Miłośnicy piłki ręcznej z Żywiecczyzny nie mogą w styczniu narzekać na nudę! Szczypiornistki zagrały już dwa turnieje, a teraz w odwiedziny(...)
Aż 19 tysięcy osób skorzystało z lodowiska pod Dębowcem, a dziennie przez obiekt przewija się prawie 700 osób. Jeśli do tego dołożyć rekord,(...)
Czy dobry film we współczesnych czasach sam się obroni i przyciągnie do kin widzów masowo; bez promocji szczególnej, bez gadżetów, kontrowersji,(...)
W pierwszy piątek nowego roku w Kompleksie Spotowo-Kulturalno-Rekreacyjnym „Drzewiarz” w Jasienicy odbyło się Posiedzenie Walnego Zgromadzenia(...)
Rzadko się to zdarza abyśmy w całości przytaczali zdarzenia wprost ze stron komendy Policji jednak jest to naszym zdaniem sytuacja dość wyjątkowa,(...)

Wiadomości tematycznie