Zaloguj | Załóż konto

Burn In Snow startuje już jutro!

W Szczyrku zapowiada się gorący weekend. Wszystko za sprawą drugiej edycji festiwalu Burn In Snow, który powraca w tym roku ze zdwojoną mocą.
Już jutro, w czasie oficjalnych treningów na skoczni, zlokalizowanej przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne, zobaczyć będzie można zapowiedź tego co działo się będzie w sobotę. Zaproszeni zawodnicy przetestują konstrukcję i z pewnością nie zabraknie pierwszych widowiskowych ewolucji.
O 20.00 w ustawionym nieopodal namiocie rozpocznie się muzyczna część imprezy.
Pierwsze bity zaserwują Groh & Buszkers z JuNouMi. O 23.00 kontrolę nad tłumem przejmie Adam Zasada, zwycięzca tegorocznego konkursu Burn Studios Residency, rezydent jednego z najlepszych klubów na świecie - Cafe Mambo na Ibizie. Kiedy wybije północ w głośnikach zabrzmią dźwięki serwowane przez najbardziej znanych polskich twórców muzyki klubowej, duet Catz’N’Dogz. O 1.30 do akcji wkroczy Artur8, a o 3.00 duet Blck Shp. Wstęp na imprezę jest wolny!

W sobotę od 9 rano będzie można za darmo testować najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy prezentowany w Demo Town.
Już o 10.00 rozpoczną się kwalifikacje freeski. Wśród zaproszonych do startu narciarzy znaleźli się m.in Szczepan Karpiel - Bułecka, Bartek Sibiga i Jan Krzysztof, czyli pierwsza trójka niedawnych Mistrzostw Polski we Freeskiingu.
O 12.00 na najeździe pojawią się snowboardziści. Poza czołowymi specjalistami od konkurencji big air w Polsce jak np. Tomkiem Wolakiem (zdobywcą 2. miejsca na Burn In Snow 2012) czy Michałem Ligockim zobaczymy także liczne grono gości zza granicy. Swoje umiejętności zaprezentuje m.in. Markku Koski, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Turynie i Mistrz Świta FIS w konkurencji big air z 2009 roku.
O to by tuż przed finałem temperatura nie spadła nawet o stopień zadbają The KDMS, którzy na scenie pojawią się o 18.00. Polsko – brytyjska grupa o rosnącej, międzynarodowej sławie z pewnością nie pozwoli nikomu ustać spokojnie w miejscu!
Największe emocje czekają na wszystkich w czasie finału zawodów big air. Wyjątkowa oprawa i tricki najlepszych zawodników są gwarancją niesamowitego widowiska, które będzie można podziwiać całkiem za darmo.
Poza pulą nagród sięgającą 50 000 pln na zwycięzców czeka także wyjątkowy prestiż związany z udziałem w tych pierwszych w historii polskich zawodach o statusie 4 gwiazdek rankingu World Snowboard Tour! W czasie finałów na scenie obok skoczni królował będzie DJ Boogie.

O 20.00 festiwal przeniesie się do namiotu (wstęp 50 pln), gdzie imprezę rozpoczną Ment XXL & Jedynak. O 21.45 za sterami zasiądzie Daniel Drumz, który doprowadzi tłum do wrzenia przed koncertem gwiazdy wieczoru - zespołu De La Soul. Laureaci nagrody Grammy na scenie pojawią się o 22.45.
Oczywiście nie będzie to koniec imprezy! O północy swój set rozpocznie Hudson Mohawke, o którym zrobiło się ostatnio głośno za sprawą epki sygnowanej jako TNGHT – wspólnego projektu razem z Lunicem oraz współpracy z Kanye Westem przy okazji utworu „To The World”.

W czasie Burn In Snow tempo nie opadnie nawet na chwilę! O 1.15 z setem didżejskim wystąpi Little Boots, czyli jedna z najciekawszych postaci, które wypłynęły na fali indie - elektroniki obok zespołów takich jak Metronomy czy Hot Chip.
Kiedy na zegarach wybije godzina 2.30 rozpocznie się Special B2B Set w wykonaniu Supra 1 i Zeppy.

Najlepsza muzyka i najlepsza akcja na nartach oraz snowboardzie. Chyba nie ma wątpliwości, że odwiedzających Szczyrk w najbliższy weekend czeka po prostu najlepsza impreza sezonu.

Darmowy bus na Burn In Snow:
http://www.burninsnow.pl/pl/news/darm...

Więcej informacji na http://www.burninsnsow.pl

7 luty 2013

zobacz również galerię
Burn In Snow 2013 Szczyrk
utworzona przez patryk_jurzak


Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Fajnie jest wyszumieć się na śniegu dając upust swojej energi rzucając to tu, tam śnieżnymi kulkami, gdy do boju zagrzewają nas co dopiero skonsumowane(...)
Kadry Śląska Dziewcząt w piłce ręcznej zmierzyły się wczoraj i dzisiaj (11 i 12 luty) z juniorkami TS Stal Śrubiarnia Żywiec w Górkach Wielkich(...)
Jak co roku nadszedł czas podsumowania karier ludzi związanych ze sportem. W piątkowym spotkaniu Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jacka Krywulta wyłoniono(...)
Artystka zaprezentowała się w bardzo bogatym i barwnym repertuarze. Jej ciepły i silny głos o bardzo rozpiętej skali doskonale radził sobie z różnorodnością(...)
W Szczyrku zapowiada się gorący weekend. Wszystko za sprawą drugiej edycji festiwalu Burn In Snow, który powraca w tym roku ze zdwojoną mocą. Już(...)
Już jutro czyli 8 lutego od godz. 10:15 w parku dworskim w centrum miejscowości Kozy (k. Bielska-Białej) będzie miało wydarzenie - karnawałowe spotkanie(...)
W ostatnich dniach Śląski Urząd Marszałkowski poinformował o pomyślnej dla Gminy Jasienica weryfikacji i pozytywnej ocenie wniosku złożonego przez(...)
W Bielsku-Białej znowu pojawiły się przypadki domokroążców okradających osoby starsze. Tym razem zamiast metod jak "na wnuczka" działanie jest(...)

Wiadomości tematycznie