Zaloguj | Załóż konto

Kiepski początek tygodnia dla oszustów

KP Bielsko-Biała
Ten tydzień zaczął się wyjątkowo kiepsko dla trzech kobiet działających wraz ze współnikiem, które uczyniły sobie z zakupów dodatkowe źródło dochodu. Pomysł - jakkolwiek nie patrzeć na to niecodzienny, a polegający na zwracaniu ubrań o niższej wartosci niż zakupionych w rzeczywistości miał "krótkie nogi". Również profity z tego procederu jak można się domysleć były nieszczególne, tymbardziej że na początek tej działalności śledczy wskazują grudzień ubiegłego roku.
Pomimo tego zatrzymanym kobietom i mężczyźnie, zamieszkującym w Żywcu grozi teraz "bagatela" nawet do 8 lat więzienia.

25 luty 2013

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

22 i 23 marca zostanie rozegrana siódma edycja Rajdu Czechowickiego do którego od dziś (8 marca) można zgłaszać swój udział. Tegoroczna, siódma(...)
Pasażerowie bielskiego MZK domagają się zwiększenia częstotliwości kursowania autobusów na linii nr 3 (Komorowice Sosna - Osiedle Karpackie). W(...)
Już w najbliższą sobotę (16 marca) o 8.20 na parkiet hali w Żywcu Oczkowie wybiegną szczypiornistki z Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej(...)
Platan rosnący w miejscowości Kozy, k. Bielska-Białej (woj. śląskie) zdobył 2. miejsce w Europejskim Konkursie na Drzewo Roku 2013! Gmina Kozy,(...)
Zbliżający się wielkimi krokami 8 marca to doskonała okazja aby przenieść się w świat poezji laureatki literackiej nagrody Nobla Wisławy Szymborskiej.(...)
Fajnie jest wyszumieć się na śniegu dając upust swojej energi rzucając to tu, tam śnieżnymi kulkami, gdy do boju zagrzewają nas co dopiero skonsumowane(...)
Kadry Śląska Dziewcząt w piłce ręcznej zmierzyły się wczoraj i dzisiaj (11 i 12 luty) z juniorkami TS Stal Śrubiarnia Żywiec w Górkach Wielkich(...)
Jak co roku nadszedł czas podsumowania karier ludzi związanych ze sportem. W piątkowym spotkaniu Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jacka Krywulta wyłoniono(...)

Wiadomości tematycznie