Zaloguj | Załóż konto

CentoZlot w Szczyrku

Zobacz również

W dniach 18-21 kwietnia 2013 w Szczyrku, na terenie Centrum Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo” miał miejsce XVII Ogólnopolski Zlot Miłośników Fiata Cinquecento i Seicento, członków klubu internetowego CentoMania.com.
CentoMania jest jednym z najliczniejszych klubów w Europie zrzeszających fanów marki Fiat. Nasi członkowie to prawdziwi wielbiciele małych miejskich samochodów. W niejednym małym Fiacie Cinquecento i Seicento pracuje ponad 100konny silnik 1,4 pochodzący z Fiatów Panda, Stilo lub Punto Grande.
CentoZlot jest spotkaniem, na które przyjeżdża ok. 150 aut z całej Polski, ponadto goście z Niemiec, Holandii oraz Włoch. Spotkanie ma na celu wymianę doświadczeń oraz uczestnictwo w przygotowanych przez Organizatorów atrakcjach. W piątek uczestnicy (ok. 80 osób) pojechali na wycieczkę autokarową do Fiat Auto Poland Zakład Tychy.
Na sobotę, główny dzień zlotu przygotowane były liczne konkursy: na najgłośniejszy wydech, najgłośniejszy zestaw car-audio, najniższe Cinquecento i Seicento oraz najładniejsze auto zlotu. Ale CentoZlot to nie tylko konkursy… Główną atrakcją Centozlotu jest parada, składająca się z ok. 150 samochodów.
Trasa liczyła 16km i przebiegała kolejno: Centrum Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo” – ul. Wczasowa – ul. Beskidzka – ul Graniczna – ul. Wczasowa w Buczkowicach – ul. Wiślańska – ul. Beskidzka – ul. Myśliwska – nawrót u zbiegu ulic Salmopolskiej i Olimpijskiej – ul. Myśliwska – ul. Beskidzka – ul. Wczasowa - Centrum Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo”.
Zlot wsparło kilku znanych Sponsorów, tj.: Mirco, Górny Sport Garage, 4nano, Strongflex, X training, Wispol, Jasiu Nalepka oraz Liberty Trans. Serdeczne podziękowania dla Państwa! - Patrycja Krawiel, organizator XVII CentoZlotu.

22 kwiecień 2013

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Do Żywca na jeden dzień zawitała w środę, 17 kwietnia, Patrycja Mikszto, bramkarka reprezentacji Polski, grająca obecnie w niemieckim klubie TuS(...)
Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne i grono osób z nim zaprzyjaźnionych organizują 11 maja piknik na stadionie Rekord w Bielsku-Białej. To(...)
Pozostały trzy tygodnie na to, aby dopełnić formalności związanych z rocznymi rozliczeniami PIT. Wszyscy, którzy nie zdążyli jeszcze wypełnić(...)
13 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysłuchania prelekcji Katyń –(...)
W poniedziałek 8 kwietnia startuje żywiecka edycja filmów dokumentalnych o prawach człowieka, czyli 11 Objazdowy Festiwal Filmowy „Watch Docs”(...)
Dzisiejszy poranek Wielkanocny nie należy do wymarzonych. Obfite opady śniegu skutecznie utrudniają kierowcom życie. Wiele dróg jest zasypanych,(...)
Takie twierdzenie w pełni uzasadnia VII Regionalny Konkurs Znajomości Gwary Śląska Cieszyńskiego, który pod patronatem Wójta Jasienicy Janusza(...)
Na okres Świąt Wielkanocnych MZK Bielsko-Biała wprowadza zmiany w kursowaniu autobusów. 30 marca w Wielką Sobotę autobusy będą kursować zgodnie(...)

Wiadomości tematycznie