Zaloguj | Załóż konto

Warsztaty z Trenerem Biznesu i z Osobistą Stylistką

Po raz pierwszy zapraszamy na wyjątkowe warsztaty prowadzone przez dwie bielszczanki: Trenerkę biznesu Dorotę Szczepanik i Osobistą Stylistkę Agatę Zolich.
„Wystąpienia publiczne w praktyce, czyli od koszmaru do sukcesu” to nowy temat szkoleń otwartych dla wszystkich, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę.
Co zyskasz?
Dowiesz się co i jak powiedzieć aby zaciekawić odbiorców, jak rozpocząć i jak dobrze zakończyć wystąpienie, jak poradzić sobie z tremą, co zrobić z ciałem. Dowiesz się jak się ubierać i czego nie ubierać a także poznasz sekrety psychologii kolorów, czyli co i jak dobrać aby osiągnąć zamierzony efekt. A na koniec - jak to wszystko razem zastosować w praktyce.

Dla kogo? Dla każdego kto chce, musi występować przed innymi ludźmi:

•handlowców
•menedżerów
•szefów
•osób, które chcą nabrać pewności siebie

Szczegółowy program warsztatów znajdziesz poniżej:
http://www.osobistastylistkagatazolic...

Termin: 8 – 9 czerwiec 2013
godz. 9:30 – 16:30
Miejsce: Pod Orłem
ul: 11 listopada60- 62
Bielsko- Biała
( informacja o numerze sali zostanie podana w mailu)
Cena: 270 zł od osoby
Zapisy
prosimy o wcześniejszą rezerwację
Ministerstwo Wizerunku
Aleksandra Stryczek Menadżer ds. Projektów
tel: +48 533 900 430
e- mail: a.stryczek@ministerstwowizerunku.pl

Kim jesteśmy, zobacz na:
http://www.ministerstwowizerunku.pl
http://www.dobryrozwoj.pl

22 maj 2013

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dni Bielska-Białej. Koncert rozpoczynający Święto Miasta odbędzie się 31 maja na placu Ratuszowym, natomiast(...)
Niebywały sukces żywieckiej drużyny. 27 maja w Warszawie odbył się ogólnopolski finał gry miejskiej "Wkręć się w obywatelstwo!". Zespół "Copernicus(...)
Kultowy Rajd Wisły, jedna z najstarszych imprez rajdowych w Polsce i Europie, po 10 latach wraca do kalendarza RSMP. 59 edycja rajdu organizowanego przez(...)
"Ważne jest, abyś zachował zdolność przezywania, aby istniały rzeczy, które mogą cię zadziwić, wywołać wstrząs, ważne jest, aby nie dotknęła(...)
Po raz pierwszy zapraszamy na wyjątkowe warsztaty prowadzone przez dwie bielszczanki: Trenerkę biznesu Dorotę Szczepanik i Osobistą Stylistkę Agatę(...)
"Dziennikarzem można zostać z dnia na dzień. Jeżeli ktoś ma talent do pisania czy łatwość mówienia, opowiadania, umie słuchać ludzi, zbierać(...)
Lidia Sztwiertnia to artystka, która zajmuje się rzeźbą  w brązie w technologii odlewu  na wosk tracony. Zorganizowała kilkadziesiąt wystaw(...)
Do Żywca na jeden dzień zawitała w środę, 17 kwietnia, Patrycja Mikszto, bramkarka reprezentacji Polski, grająca obecnie w niemieckim klubie TuS(...)

Autor wiadomości

Wiadomości tematycznie