Zaloguj | Załóż konto

Dni Bielska-Białej

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dni Bielska-Białej. Koncert rozpoczynający Święto Miasta odbędzie się 31 maja na placu Ratuszowym, natomiast dwa kolejne na terenach obok Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem.

31 maja o godz. 20.00 uroczyste wystąpienie prezydenta Jacka Krywulta rozpocznie Dni Bielska-Białej 2013. Wcześniej, bo już od godz. 19.30 dla publiczności zgromadzonej na placu Ratuszowym zagra Miejska Orkiestra Dęta. Po wystąpieniu prezydenta odbędzie się koncert „Hity teatru Studio Buffo” - największe przeboje wszechczasów w znakomitym wykonaniu. Wystąpią: Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Janusz Stokłosa. O godz. 21.50 zaplanowano tradycyjny pokaz sztucznych ogni.

1 czerwca o godz.18.00 zapraszamy na tereny obok Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem gdzie zagra Golec uOrkiestra.2 czerwca, o godz. 16.00 odbędzie się Koncert Piosenki Niebanalnej, podczas którego publiczności zaprezentują się: Czerwony Tulipan, Krzysztof Daukszewicz, Jakub Sienkiewicz z zespołem Formacja GKS (Grochowalscy, Korecki, Sienkiewicz), Raz Dwa Trzy. Prowadzenie Piotr Skucha.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

31 maj 2013

źródło: http://www.um.bielsko.pl

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

ŚREDNIOWIECZNY PIKNIK RODZINNY W RADZIECHOWACH Impreza odbędzie się16 czerwca (niedziela) w godzinach od 11:00 do 17:00 obok Urzędu Gminy Radziechowy-Wieprz.(...)
Awarie poburzowe, które dotknęły w trakcie nawałnicy Warszawę, czkawką odbiły się też na naszym mieście. Okazuje się, że do Ringu Światłowodowego,(...)
8 i 9 czerwca 2013 r. w Bielsku-Białej na Rynku Starego Miasta odbędzie się 9. Festiwal Miast Partnerskich – POZNAJMY SIĘ. Swój udział potwierdzili(...)
Bielsko-Biała było areną wielkiego pożaru. W zasadzie...zapowiadało się na masakrę, bo rzecz działa się w jednym z kompleksów lokali komunalnych.(...)
Za nami kolejna "Motosfera". Dla przypomnienia, to właśnie Bielsko-Biała, za sprawą najpierw WSM-u, który później przekształcił się w FSM, co(...)
Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dni Bielska-Białej. Koncert rozpoczynający Święto Miasta odbędzie się 31 maja na placu Ratuszowym, natomiast(...)
Niebywały sukces żywieckiej drużyny. 27 maja w Warszawie odbył się ogólnopolski finał gry miejskiej "Wkręć się w obywatelstwo!". Zespół "Copernicus(...)
Kultowy Rajd Wisły, jedna z najstarszych imprez rajdowych w Polsce i Europie, po 10 latach wraca do kalendarza RSMP. 59 edycja rajdu organizowanego przez(...)

Wiadomości tematycznie