Zaloguj | Załóż konto

Festiwal Birofilia 2013 już wkrótce!

Ponad 500 piw świata, 50 browarów domowych, 3500 kolekcjonerów i 1 takie miejsce! Już 14-15 czerwca w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, odbędzie się największy festiwal piwa w Polsce.

Na jego uczestników czekać będzie masa atrakcji, wśród których nie zabraknie tej najważniejszej, czyli rozstrzygnięcia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych Konkursu Piw Domowych Birofilia 2013 i przyznania tytułu Grand Championa Birofilia 2013! Ogłoszenie wyników poszczególnych konkursów festiwalowych w sobotę 15 czerwca, o 18.00.

Jak co roku nie zabraknie też Alei Piw Świata. Miłośnicy piwa będą mieli okazję skosztować ponad 500 wybranych marek w kilkunastu stylach piwnych. Degustować piwo będzie można ponadto na stoiskach browarów domowych i rzemieślniczych.

Kolejna Międzynarodowa Giełda Birofiliów, czyli okazja na spotkanie całego środowiska kolekcjonerów oraz prezentacja i wymiana ich bogatych zbiorów startuje w piątek o 12.00

Goście Festiwalu będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat piwa podczas licznych warsztatów, prezentacji i wywiadów. Poprowadzą je m.in.: Michał Kopik, Wojciech Frączyk, Marcin Chmielarz, Jacek i Beata Michna, Andrzej Sadownik oraz Tomasz Kopyra.

Na terenie Festiwalu dostępne będą m.in. sklepy z piwami dostępnymi w Alei Piw Świata, gadżetami festiwalowymi oraz akcesoriami do warzenia piwa.

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz pozostałe atrakcje dostępne tutaj: http://festiwal-birofilia.pl/program-...

Do zobaczenia!

6 czerwiec 2013

źródło: http://festiwal-birofilia.pl

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Fala wypadków drogowych. Wczoraj...rozbił się motocyklista z dziewczyną na wysokości Multispedytora w Czechowicach-Dziedzicach, natomiast wcześniej...kilka(...)
ŚREDNIOWIECZNY PIKNIK RODZINNY W RADZIECHOWACH Impreza odbędzie się16 czerwca (niedziela) w godzinach od 11:00 do 17:00 obok Urzędu Gminy Radziechowy-Wieprz.(...)
Awarie poburzowe, które dotknęły w trakcie nawałnicy Warszawę, czkawką odbiły się też na naszym mieście. Okazuje się, że do Ringu Światłowodowego,(...)
8 i 9 czerwca 2013 r. w Bielsku-Białej na Rynku Starego Miasta odbędzie się 9. Festiwal Miast Partnerskich – POZNAJMY SIĘ. Swój udział potwierdzili(...)
Bielsko-Biała było areną wielkiego pożaru. W zasadzie...zapowiadało się na masakrę, bo rzecz działa się w jednym z kompleksów lokali komunalnych.(...)
Za nami kolejna "Motosfera". Dla przypomnienia, to właśnie Bielsko-Biała, za sprawą najpierw WSM-u, który później przekształcił się w FSM, co(...)
Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dni Bielska-Białej. Koncert rozpoczynający Święto Miasta odbędzie się 31 maja na placu Ratuszowym, natomiast(...)
Niebywały sukces żywieckiej drużyny. 27 maja w Warszawie odbył się ogólnopolski finał gry miejskiej "Wkręć się w obywatelstwo!". Zespół "Copernicus(...)

Wiadomości tematycznie