Zaloguj | Załóż konto

Trwa rekrutacja do Grupy WIDE-IN

http://www.wide-in.pl/
Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj ważnym lokalnym pracodawcą – a co ważne, stale rozszerza liczbę zatrudnionych osób.
- Na każdym etapie naszej pracy – poczynając od projektowania, przez sprzedaż, po obsługę klienta i działania promocyjne, kluczowym potencjałem są nasi pracownicy, od których zależy finalny efekt naszych starań. Jesteśmy tego świadomi od samego początku i dlatego dbaliśmy o to, aby zatrudnieni w firmie specjaliści mogli traktować swoją pracę jako miejsce, do którego przychodzą z przyjemnością i zapałem – mówi Sławosz Ryszka, prezes zarządu.
W związku z dynamicznym rozwojem w przeciągu 4 ostatnich lat w firmie, która niedawno przeszła pełny rebranding zatrudniono już prawie 100 osób.
- Gdybym miał powiedzieć, co w swojej pracy lubię najbardziej, to byłaby to bez wątpienia atmosfera panująca w naszej firmie. To chyba kwestia doskonale dobranego zespołu, który potrafi współpracować nawet przy pełnych wyzwań projektach. Chociaż jestem tu od niedawna i to moja pierwsza praca – jest naprawdę w porządku – mówi Sebastian Gawęda, Technolog w firmie WIDE-IN.
Ogłoszenia o pracę publikowane są na bieżąco w serwisach rekrutacyjnych. Na chwilę obecną Grupa WIDE-IN poszukuje między innymi Regionalnych Kierowników Sprzedaży.
***
Więcej informacji znaleźć można na: http://www.wide-in.pl

16 lipiec 2013

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Specjaliści z bielskiego czterogwiazdkowego hotelu postanowili w czasie wakacji zorganizować dla dzieci z lokalnych przedszkoli prospołeczną akcję(...)
Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj(...)
Wczoraj Bielsko-Biała kolejny już raz ucierpiało na skutek poważnej awarii energetycznej. Jak informuje oficjalnie nasz dostawca prądu, Tauron, przerwa(...)
Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj(...)
W ostatnią sobotę 27 lipca na Starej Prochowni w Międzyrzeczu Górnym k. Bielska-Białej odbędzie się impreza "Przystanek Prochoffnia". Będzie to(...)
W sobotę – 13 lipca od godz. 9.30 Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne zaprasza na Dzień Otwarty Budowy Hospicjum w Bielsku-Białej. W tym dniu(...)
Czyli Twoje 120 sekund dla ekologii, możliwość zdobycia jednej z trzech nagród, a przedewszystkim możliwość skonfronotowania swojego filmu / umiejętności(...)
Szlachetna paczka to projekt, który pomaga ludziom żyjącym w niezawinionej biedzie - osobom starszym, samotnym, rodzinom dotkniętym chorobą lub niepełnosprawnością,(...)

Autor wiadomości

Wiadomości tematycznie