Zaloguj | Załóż konto

Przedszkolaki opanowały Qubus Hotel

fot. Qubus Hotel
Specjaliści z bielskiego czterogwiazdkowego hotelu postanowili w czasie wakacji zorganizować dla dzieci z lokalnych przedszkoli prospołeczną akcję pt.„Akademia Małego Hotelarza”. Dzięki niej maluchy mają możliwość zobaczenia, jak funkcjonuje tak duży i nowoczesny obiekt oraz jak wygląda praca w poszczególnych działach Qubus Hotel Bielsko-Biała.
- Postanowiliśmy zorganizować tego typu akcję, ponieważ działanie to jest zgodne z wyznawaną przez naszą sieć ideą odpowiedzialnego biznesu oraz naszymi firmowymi wartościami, jakimi są np. gościnność, współpraca czy rozwój. Uważamy, że nauka poprzez zabawę, to najlepsza inwestycja w rozwój tak młodych ludzi. Chcemy również pokazać, że nasz hotel nie jest budynkiem typowo biznesowym i świetnie czują się w nim również dzieci. Gościmy ich wiele choćby podczas przyjęć okolicznościowych, jakie odbywają się w naszym obiekcie - mówi Justyna Mikołajczyk Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży w Qubus Hotel Bielsko-Biała.
Pierwsza akcja tego typu odbyła się w obiekcie 18 lipca br. W trakcie wakacji kolejne przedszkola będą odwiedzać Qubus Hotel Bielsko-Biała.
- Widzimy bardzo duży odzew ze strony przedszkoli, które licznie wyraziły chęć wzięcia udziału w naszym projekcie. Gościliśmy już przedszkole Tik Tak, a w dalszej kolejności zaprosimy do siebie Przedszkola „Groszek” i „Figlarz”, pozostałe natomiast jeszcze nie ustaliły z nami terminów – mówi Justyna Mikołajczyk.
Podczas akcji dzieci zwiedzają cały obiekt łącznie z kuchnią, restauracją, pokojami, recepcją, a nawet działem technicznym. Poszczególni pracownicy tłumaczą maluchom na czym polega ich praca. Dzieci mają również możliwość zadawania pytań i testowania np. łóżek. Ta atrakcja cieszy się wśród przedszkolaków największym zainteresowaniem. Po wycieczce, każde dziecko dostaje od hotelu Dyplom Małego Hotelarza.
Qubus Hotel Bielsko-Biała to jeden z najnowszych i najnowocześniejszych obiektów w sieci Qubus Hotel. Jest to też idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych, takich jak chrzciny, komunie czy wesela.

25 lipiec 2013

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

W niedzielę, 4 sierpnia roku w godzinach 10.00 – 18.00 w Pasażu Tesco mieszczącym się w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej 180 odbędzie się(...)
Specjaliści z bielskiego czterogwiazdkowego hotelu postanowili w czasie wakacji zorganizować dla dzieci z lokalnych przedszkoli prospołeczną akcję(...)
Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj(...)
Wczoraj Bielsko-Biała kolejny już raz ucierpiało na skutek poważnej awarii energetycznej. Jak informuje oficjalnie nasz dostawca prądu, Tauron, przerwa(...)
Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj(...)
W ostatnią sobotę 27 lipca na Starej Prochowni w Międzyrzeczu Górnym k. Bielska-Białej odbędzie się impreza "Przystanek Prochoffnia". Będzie to(...)
W sobotę – 13 lipca od godz. 9.30 Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne zaprasza na Dzień Otwarty Budowy Hospicjum w Bielsku-Białej. W tym dniu(...)
Czyli Twoje 120 sekund dla ekologii, możliwość zdobycia jednej z trzech nagród, a przedewszystkim możliwość skonfronotowania swojego filmu / umiejętności(...)

Wiadomości tematycznie