Zaloguj | Załóż konto

Oddaj krew na Podwalu!

Oddaj krew na Podwalu!
Problemy z jakimi borykają się stacje krwiodawstwa, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, nie są tajemnicą. Już 30 sierpnia wszyscy chętni bielszczanie będą mogli pomóc uczestnicząc w zbiórce krwi. Specjalny autobus do poboru krwi dostępny będzie od godziny 14:00 na ulicy Podwale 33, obok siedziby firmy WIDE-IN – inicjatora akcji.
Jakiś czas temu otrzymałem informację od pracowników, że regionalne krwiodawstwo boryka się z dużymi niedoborami krwi. Tworząc firmę, od samego początku dbałem o ducha współpracy w zespole, bo to buduje siłę organizacji. Współpracy nie tylko wewnątrz firmy, ale i na zewnątrz. Stąd też bez zastanowienia postanowiliśmy włączyć się w akcję pomocy. – mówi Sławosz Ryszka, prezes Grupy WIDE-IN.
Dzięki współpracy firmy z Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża, do Bielska zawita specjalny autobus przeznaczony do poboru krwi.
Spora część naszej załogi bez wahania zdecydowała się na oddanie krwi. Do akcji włączyli się również pracownicy zaprzyjaźnionych z nami firm z sąsiedztwa, zlokalizowanych na ulicy Podwale. Do udziału zapraszamy także wszystkich chętnych bielszczan, już od godziny 14:00.- mówi prezes WIDE-IN.
To kolejna akcja zbiórki krwi w Bielsku-Białej w przeciągu ostatnich sierpniowych dwóch tygodni. Zapotrzebowanie jest jednak ogromne. Rosnące niedobory związane ze zwiększoną w okresie wakacyjnym liczbą wypadków stawiają centra krwiodawstwa w niezwykle trudnej sytuacji. Tym samym każda pomoc jest tutaj nieoceniona.
- Sam proces oddawania krwi, po wypełnieniu ankiety i po konsultacji lekarskiej trwa 5-10 minut. To naprawdę niewiele, w zestawieniu z wartością jaką niesie za sobą donacja. – podsumowuje prezes Ryszka.
***
Autobus dostępny będzie dla wszystkich chętnych na ulicy Podwale 33 już 30 sierpnia od godziny 14:00.
Więcej informacji udziela: Emilia Adamska, E: e.adamska@wide-in.pl, T: 720 832 027

26 sierpień 2013

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień,(...)
Szczypiorniak znowu porządzi na Podbeskidziu! Po wakacyjnej przerwie powraca Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt. Będzie więcej(...)
Oddaj krew na Podwalu! Problemy z jakimi borykają się stacje krwiodawstwa, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, nie są tajemnicą. Już 30 sierpnia wszyscy(...)
W poniedziałek 5 sierpnia 2013 r. w Urzędzie Gminy Jasienica została podpisana umowa na kompleksowe uzbrojenie terenu przeznaczonego pod działalność(...)
W niedzielę, 4 sierpnia roku w godzinach 10.00 – 18.00 w Pasażu Tesco mieszczącym się w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej 180 odbędzie się(...)
Specjaliści z bielskiego czterogwiazdkowego hotelu postanowili w czasie wakacji zorganizować dla dzieci z lokalnych przedszkoli prospołeczną akcję(...)
Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj(...)
Wczoraj Bielsko-Biała kolejny już raz ucierpiało na skutek poważnej awarii energetycznej. Jak informuje oficjalnie nasz dostawca prądu, Tauron, przerwa(...)

Autor wiadomości

Wiadomości tematycznie