Zaloguj | Załóż konto

Wyjątkowy finał Męskiego Grania

Męskie Granie
Przed nami finałowy koncert Męskiego Grania, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec. Dzięki streamingowi fani polskiej muzyki zobaczą online nie tylko występy O.S.T.R. z Michałem Urbaniakiem, zespołu Czesław Śpiewa i Hey, Meli Koteluk czy Myslovitz. Pierwszy raz w historii projektu będą też mogli współtworzyć wydarzenie i wpływać na to, co się będzie działo na scenie 31 sierpnia w Amfiteatrze pod Grojcem.

Finał Męskiego Grania zawsze wyzwala dużo emocji. Wyjątkowe miejsce, niezwykli artyści oraz zaskakujące występy sprawiają, że bilety na ostatni koncert wyprzedały się z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby mimo to obejrzeć wybrane występy, a nawet zostać aktywnym uczestnikiem wydarzenia i po raz pierwszy w historii projektu nadawać mu ostateczny kształt. Wystarczy 31 sierpnia wejść na stronę http://www.zywiec.com.pl/live. Oprócz okazji do tego, aby poczuć energię koncertu, w czasie jego trwania internauci będą mogli wybrać miejsce, z którego chcą oglądać wydarzenie. W głosowaniu prowadzonym na stronie internetowej będą decydować o tym, w jakie z dostępnych miejsc uda się operator wyposażony w mobilną kamerę. Kolejnym elementem interaktywnego doświadczania finału Męskiego Grania będzie możliwość zadawania pytań Meli Koteluk, a także członkom zespołów Myslovitz i Kaliber 44 podczas video czatu, który odbędzie się jeszcze przed rozpoczęciem koncertu.

Ponadto w tym roku pierwszy raz w histori Męskiego Grania – widzowie obserwujący koncert dzięki streamingowi będą mieć wpływ na to, co wydarzy się na scenie. W zależności od ilości uczestników relacji online, artyści występujący w Żywcu będą realizowali kolejne wyzwania.

Więcej informacji na temat zbliżającego się finału znajdziecie na stronie internetowej http://www.meskiegranie.pl

Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem – 31 sierpnia
Czesław Śpiewa, Hey, Kaliber 44, Mela Koteluk, Modulators, Michał Urbaniak, Myslovitz, O.S.T.R., The Sunlit Earth, Zorak

29 sierpień 2013

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

LGD Ziemia Bielska i Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza serdecznie zapraszają do udziału w wyjątkowej podróży w czasie: „Powrót do przeszłości”(...)
Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień,(...)
Szczypiorniak znowu porządzi na Podbeskidziu! Po wakacyjnej przerwie powraca Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt. Będzie więcej(...)
Oddaj krew na Podwalu! Problemy z jakimi borykają się stacje krwiodawstwa, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, nie są tajemnicą. Już 30 sierpnia wszyscy(...)
W poniedziałek 5 sierpnia 2013 r. w Urzędzie Gminy Jasienica została podpisana umowa na kompleksowe uzbrojenie terenu przeznaczonego pod działalność(...)
W niedzielę, 4 sierpnia roku w godzinach 10.00 – 18.00 w Pasażu Tesco mieszczącym się w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej 180 odbędzie się(...)
Specjaliści z bielskiego czterogwiazdkowego hotelu postanowili w czasie wakacji zorganizować dla dzieci z lokalnych przedszkoli prospołeczną akcję(...)
Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj(...)