Zaloguj | Załóż konto

Burn In Snow Heyah 2014 - już za 2 dni!

Do Burn In Snow Heyah 2014 pozostały już tylko dwa dni. Przypominamy, że w związku z panującymi warunkami nie zostaną rozegrane zawody big air. Z tych samych powodów w ciągu dnia nie odbędą się oczywiście testy sprzętu snowboardowego i narciarskiego.

Najważniejszą zmianą w programie imprezy jest przeniesienie małej sceny do namiotu w strefie festiwalowej (wstęp z biletami na koncerty w Hali Dębowiec). Bramki otwarte zostaną o godzinie 17:00, a jako pierwszy o godzinie 19:00 zagra Spisek Jednego. Po nim na małej scenie pojawią się DJ Falcon1, Bass Kitchen i 3/4 udgs Showcase oraz LejDJ.

Na scenie głównej jako pierwszy, o godz. 21:00 pojawi się Sztigar Bonko. Przed koncertem Sokoła i Marysi Starosty tłum rozgrzeje DJ Steez. O północy wystąpi ASAP Ferg, po którego godzinnym koncercie mikrofony przejmą Method Man i Redman. Po 2:30 ze sceny głównej popłyną dźwięki serwowane przez Flirtini.

Dla uczestników imprezy przewidziano dwie specjalne linie autobusowe, kursujące z dworca przy ul. Warszawskiej.

27 luty 2014

zobacz również galerię
Burn In Snow 2014
utworzona przez patryk_jurzak


Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Zagrają w połowie lutego, ale już w sobotę (11 stycznia) będzie można ich zobaczyć! Pierwsza drużyna męska piłki ręcznej na Żywiecczyźnie(...)
Pomysłów na przygotowanie się do systematycznego biegania jest wiele. Nie wszystkie jednak są prawidłowo wykorzystywane. Specjaliści podkreślają,(...)
Już w Listopadzie będą organizowane bezpłatne kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla mieszkańców Powiatu Żywieckiego w ramach projektu „Bądź(...)
W niedzielę (27 października) przy klasztorze Ojców Dominikanów w Korbielowie odbył się niecodzienny piknik rodzinny w ramach projektu „Na dobry(...)
relacja z wykładu "Czy Janusz Korczak może pomóc w rozwiązaniu problemów wychowawczych dzieci i młodzieży?" Bez pogodnego, pełnego dziecięctwa(...)
Gmina Jasienica wzbogaciła się ostatnio o nowy sportowy obiekt. W środę 23 października uroczyście oddano do użytku nowe wielofunkcyjne boisko(...)
5-6 października 2013 roku w Gilowicach odbył się 2 kurs Instruktorów Nordic Walking. Celem tego kursu było wykształcenie profesjonalnej kadry instruktorskiej,(...)
Z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC) oraz w celu podnoszenia świadomości społecznej o problemie Nagłego Zatrzymania Krążenia (NZK)(...)