Zaloguj | Załóż konto

Method Man i Redman rozpalili Bielsko-Białą

fot. Krzysztof Dubiel
Gwiazdy polskiego i amerykańskiego hip-hopu, tysiące uniesionych rąk i energetyczna atmosfera do samego rana – zakończył się festiwal Burn In Snow Heyah 2014. Gorący wieczór rozpoczął Sztigar Bonko, który w charakterystyczny dla siebie sposób rozbujał zgromadzoną w hali widowiskowej pod Dębowcem publiczność. Z każdą minutą w górze widać było coraz więcej rąk. Zgromadzony tłum żywiołowo reagował na występy kolejnych artystów: Sokoła i Marysi Starosty oraz A$AP Ferga i towarzyszącego mu A$AP Nasta. Emocje sięgnęły zenitu, gdy na scenie pojawił się legendarny duet Method Man i Redman. Już od pierwszych beatów artyści nawiązali wyjątkowy kontakt z publicznością i do końca dawali z siebie wszystko. Fani odwdzięczyli się śpiewając obchodzącemu urodziny Method Manowi „Happy Birthday“. Gwiazdy nie miały ochoty schodzić ze sceny, o czym świadczy fakt, że koncert trwał dużo dłużej, niż przewidziano. Artyści wręcz łapali się za głowę, nie mogąc uwierzyć w żywiołowość publiczności, a ta – dosłownie – nosiła ich na rękach. Salto Redmana w tłum uniesionych rąk to moment, który wielu zapamięta na długo.

Ci, którzy nie mogli dotrzeć do Bielska - Białej wkrótce będą mogli obejrzeć pełną relację filmową na stronie http://www.burninsnow.pl. Jednak już teraz wpisując w wyszukiwarkę mediów społecznościowych #bish2014 znaleźć można zdjęcia, pokazujące wydarzenie oczami uczestników, które w czasie imprezy trafiały na telebimy. Wśród dodatkowych atrakcji nie zabrakło także wystawców w DemoTown, testów samochodów Mini oraz chill - outowej strefy Heyah z darmowym internetem, gdzie zaprezentowano deski snowboardowe zaprojektowane przez amatorów z całej Polski.

2 marzec 2014

źródło: http://www.burninsnow.pl

zobacz również galerię
Burn In Snow 2014
utworzona przez patryk_jurzak


Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

16 kwietnia br. odbędzie się III edycja festiwalu - uczniowie 8 LO w Bielsku-Białej po raz kolejny zaprezentują się na festiwalu szkolnym „Ósmy(...)
Zagrają w połowie lutego, ale już w sobotę (11 stycznia) będzie można ich zobaczyć! Pierwsza drużyna męska piłki ręcznej na Żywiecczyźnie(...)
Pomysłów na przygotowanie się do systematycznego biegania jest wiele. Nie wszystkie jednak są prawidłowo wykorzystywane. Specjaliści podkreślają,(...)
Już w Listopadzie będą organizowane bezpłatne kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla mieszkańców Powiatu Żywieckiego w ramach projektu „Bądź(...)
W niedzielę (27 października) przy klasztorze Ojców Dominikanów w Korbielowie odbył się niecodzienny piknik rodzinny w ramach projektu „Na dobry(...)
relacja z wykładu "Czy Janusz Korczak może pomóc w rozwiązaniu problemów wychowawczych dzieci i młodzieży?" Bez pogodnego, pełnego dziecięctwa(...)
Gmina Jasienica wzbogaciła się ostatnio o nowy sportowy obiekt. W środę 23 października uroczyście oddano do użytku nowe wielofunkcyjne boisko(...)
5-6 października 2013 roku w Gilowicach odbył się 2 kurs Instruktorów Nordic Walking. Celem tego kursu było wykształcenie profesjonalnej kadry instruktorskiej,(...)