Zaloguj | Załóż konto

Lady Style czyli Styl dla Ciebie

Lady Style ul. Bednarska 19 Pszczyna
Każda kobieta na pewno choć raz w życiu doświadczyła takiego momentu, kiedy spojrzała w lustro i pomyślała, że czegoś jej brakuje. W takich chwilach nasuwa się chęć zmian i pragnie się czegoś nowego. Czasem okazuje się, że był to tylko jednorazowy spadek samooceny. Jednak co zrobić, jeśli mija kolejny miesiąc, a my dalej uważamy tak samo? Czujemy się ze sobą źle. Jesteśmy znudzone naszym dotychczasowym wizerunkiem.Co wtedy?

Rozwiązanie jest bardzo proste. Być może gdzieś w okolicy czeka ktoś, kto swoją wiedzą i doświadczeniem potrafiłby łatwo, przyjemnie i bezboleśnie pomóc nam to zmienić.
Właśnie taką osobą jest pani Danuta Syc. Od kilku lat prowadzi salon z damską odzieżą, biżuterią i galanterią. Z ogromną przyjemnością komponuje dla swoich Klientek zestawy ubrań na każdą okazję. Aby temu sprostać, stara się poznać ich osobowość, styl, upodobania oraz preferencje kolorystyczne i odzieżowe, by jak najdokładniej dobrać im garderobę.
Pani Danuta lubi wyzwania i chętnie pomaga również tym osobom, które nie mają własnego stylu i dopiero chciałyby go stworzyć. Moda jest jej pasją, choć uważa, że wygląd idealny nie oznacza ślepego hołdowania modzie. Cel jest bardzo prosty: każda kobieta, która zgłosi się do salonu pani Danuty Syc, ma poczuć się piękna i pewna siebie. Czasem wystarczy zmiana koloru ubrań, dobór odpowiedniej biżuterii, a innym razem potrzebna jest prawdziwa metamorfoza.
W salonie Lady Style, mieszczącym się przy ul. Bednarskiej 19 w Pszczynie, można skorzystać z kilku różnych propozycji, które pomogą w doborze garderoby i zmianie dotychczasowego wizerunku. Jedna z nich to analiza sylwetki. Zwrócenie uwagi na atuty Klientki, czyli to, co warto podkreślić strojem. Po analizie każda Klientka dostaje wiele praktycznych wskazówek oraz poradnik „Styl dla Ciebie”, który stanowi pisemne podsumowanie spotkania i indywidualny zbiór porad. Inne dwie propozycje to: „Przegląd Szafy” oraz „Zakupy ze Stylistką”. Przegląd szafy ma określić preferencje i potrzeby Klientki oraz pomóc wyeliminować zbędne elementy garderoby. Każda Pani może także wybrać się ze Stylistką na zakupy i pod jej okiem dobrać odpowiednią dla siebie garderobę.
Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić i poczuć się lepiej z samą sobą. Taka zmiana wizerunku może wpłynąć pozytywnie na nasze samopoczucie i wiarę w siebie. Jeśli nie my, to może ktoś z naszych bliskich czy znajomych mógłby zyskać na takiej metamorfozie. Warto się nad tym zastanowić, bo nie ma nic gorszego niż brak samoakceptacji.
Aby zasięgnąć więcej informacji na temat pracy pani Danuty Syc oraz jej salonu Lady Style można odwiedzić stronę internetową, która znajduje się pod adresem: http://www.lady-style.pl/

18 marzec 2014

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Podążając krokami gimnazjalistów odwiedziliśmy dzisiaj bielskie Liceum Ogólnokształcące nr VIII, które zorganizowało dzień otwarty. Dla gości(...)
Szkoła działa zgodnie z zasadą: „Z szacunkiem do wiedzy i człowieka”. Głównym założeniem koncepcji pracy szkoły jest indywidualny i wszechstronny(...)
Każda kobieta na pewno choć raz w życiu doświadczyła takiego momentu, kiedy spojrzała w lustro i pomyślała, że czegoś jej brakuje. W takich(...)
16 kwietnia br. odbędzie się III edycja festiwalu - uczniowie 8 LO w Bielsku-Białej po raz kolejny zaprezentują się na festiwalu szkolnym „Ósmy(...)
Zagrają w połowie lutego, ale już w sobotę (11 stycznia) będzie można ich zobaczyć! Pierwsza drużyna męska piłki ręcznej na Żywiecczyźnie(...)
Pomysłów na przygotowanie się do systematycznego biegania jest wiele. Nie wszystkie jednak są prawidłowo wykorzystywane. Specjaliści podkreślają,(...)
Już w Listopadzie będą organizowane bezpłatne kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla mieszkańców Powiatu Żywieckiego w ramach projektu „Bądź(...)
W niedzielę (27 października) przy klasztorze Ojców Dominikanów w Korbielowie odbył się niecodzienny piknik rodzinny w ramach projektu „Na dobry(...)