Zaloguj | Załóż konto

Medyk zaprasza na dzień otwarty

Szkoła działa zgodnie z zasadą: „Z szacunkiem do wiedzy i człowieka”. Głównym założeniem koncepcji pracy szkoły jest indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie uczniów w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę i pracę.

Szkoła rozwija aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym.
W naszej szkole panuje klimat życzliwości i szacunku doi drugiego człowieka, atmosfera poczucia bezpieczeństwa.

Oferuje także swoim uczniom wysoki poziom nauczania zatrudniając wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy wspierają i motywują uczniów w ich rozwoju, pomagają w rozwiązywaniu problemów, udzielają wskazówek.

Wszyscy nauczyciele zaangażowani są w uzyskiwanie jak najlepszych wyników nauczania, przygotowanie uczniów do olimpiad, konkursów i zawodów sportowych oraz wysokiego wyniku na maturze.

Młodzież uzyskuje wysokie miejsca w olimpiadach przedmiotowych, konkursach i zawodach sportowych. Uczniowie podejmują różnorodne działania na rzecz swojego rozwoju i rozwoju szkoły, proponują i realizują inicjatywy szkolne i pozaszkolne, wystawiają spektakle teatralne, organizują akcje charytatywne…

Liceum znane jest z dobrej atmosfery pracy, otwartości wobec problemów uczniów i poczucia bezpieczeństwa. Nie ma tu agresji czy wandalizmu. Nauczyciele nie tylko uczą ale również pomagają młodzieży poprzez indywidualne podejście do każdego ucznia.

Adres internetowy szkoły: http://www.lo8.bielsko.pl

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie VIII Liceum Ogólnokształcącego
w Zespole Szkół Medycznych i Ogólnokształcących
im. Hanny Chrzanowskiej w Bielsku – Białej ul. Konopnickiej 6
zapraszają gimnazjalistów wraz z opiekunami
do udziału w Festiwalu Nauki
w ramach Dnia Otwartego szkoły 25 marca 2014 roku.

Szkoła czeka na gimnazjalistów od godz. 8.00 do 16.00, przy czym ciekawe wykłady, pokazy odbędą się w godzinach od 12.00 do 16.00

20 marzec 2014

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Podążając krokami gimnazjalistów odwiedziliśmy dzisiaj bielskie Liceum Ogólnokształcące nr VIII, które zorganizowało dzień otwarty. Dla gości(...)
Szkoła działa zgodnie z zasadą: „Z szacunkiem do wiedzy i człowieka”. Głównym założeniem koncepcji pracy szkoły jest indywidualny i wszechstronny(...)
Każda kobieta na pewno choć raz w życiu doświadczyła takiego momentu, kiedy spojrzała w lustro i pomyślała, że czegoś jej brakuje. W takich(...)
16 kwietnia br. odbędzie się III edycja festiwalu - uczniowie 8 LO w Bielsku-Białej po raz kolejny zaprezentują się na festiwalu szkolnym „Ósmy(...)
Zagrają w połowie lutego, ale już w sobotę (11 stycznia) będzie można ich zobaczyć! Pierwsza drużyna męska piłki ręcznej na Żywiecczyźnie(...)
Pomysłów na przygotowanie się do systematycznego biegania jest wiele. Nie wszystkie jednak są prawidłowo wykorzystywane. Specjaliści podkreślają,(...)
Już w Listopadzie będą organizowane bezpłatne kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla mieszkańców Powiatu Żywieckiego w ramach projektu „Bądź(...)
W niedzielę (27 października) przy klasztorze Ojców Dominikanów w Korbielowie odbył się niecodzienny piknik rodzinny w ramach projektu „Na dobry(...)