Zaloguj | Załóż konto

Gościnnie w LO 8

Zobacz również

Podążając krokami gimnazjalistów odwiedziliśmy dzisiaj bielskie Liceum Ogólnokształcące nr VIII, które zorganizowało dzień otwarty.

Dla gości szkoła przygotowała różnego rodzaju wykładu, pokazy i prezentacje.

Co przemawia za "Ósemką" ? - Przede wszystkim bogata oferta językowa. Przyszli licealiści mają możliwość nauki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, a nawet łaciny.
Szkoła bierze udział w różnego rodzaju programach i projektach. Organizowane są wymiany zagraniczne (grupowe i indywidualne).
W zależności od aktualnych potrzeb i sugestii uczniów tworzone są koła zainteresowań - przedmiotowe, sportowe, artystyczne czy samorozwoju.

Wszystkim zainteresowanym ofertą "Ósemki" polecamy jej stronę: http://www.lo8.bielsko.pl na której znajdują się wszelkie informacje.

VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Hanny Chrzanowskiej w Bielsku-Białej
ul. M. Konopnickiej 6, tel. 33 812-27-58

25 marzec 2014

zobacz również galerię
Medyk - Dzień otwarty
utworzona przez patryk_jurzak


Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Podążając krokami gimnazjalistów odwiedziliśmy dzisiaj bielskie Liceum Ogólnokształcące nr VIII, które zorganizowało dzień otwarty. Dla gości(...)
Szkoła działa zgodnie z zasadą: „Z szacunkiem do wiedzy i człowieka”. Głównym założeniem koncepcji pracy szkoły jest indywidualny i wszechstronny(...)
Każda kobieta na pewno choć raz w życiu doświadczyła takiego momentu, kiedy spojrzała w lustro i pomyślała, że czegoś jej brakuje. W takich(...)
16 kwietnia br. odbędzie się III edycja festiwalu - uczniowie 8 LO w Bielsku-Białej po raz kolejny zaprezentują się na festiwalu szkolnym „Ósmy(...)
Zagrają w połowie lutego, ale już w sobotę (11 stycznia) będzie można ich zobaczyć! Pierwsza drużyna męska piłki ręcznej na Żywiecczyźnie(...)
Pomysłów na przygotowanie się do systematycznego biegania jest wiele. Nie wszystkie jednak są prawidłowo wykorzystywane. Specjaliści podkreślają,(...)
Już w Listopadzie będą organizowane bezpłatne kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla mieszkańców Powiatu Żywieckiego w ramach projektu „Bądź(...)
W niedzielę (27 października) przy klasztorze Ojców Dominikanów w Korbielowie odbył się niecodzienny piknik rodzinny w ramach projektu „Na dobry(...)