16 kwietnia był dniem wyjątkowym w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku-Białej. Wszystko za sprawą Ósmego Dnia Tworzenia, który już po raz trzeci ujawnia szkolne talenty.
Podczas festiwalu oceniane były prace plastyczne i wizualne, a także występy - śpiew, taniec. Jury w składzie Marta Zdanowska, Łukasz Luszczak, Adrian Gibas, Adam Budkiewicz oraz Patryk Jurzak mieli bardzo trudne zadanie. Poziom prac uczniów, a także ich występy były na bardzo wysokim poziomie.
W czasie obrad jury imprezę uświetnił znany z programu X Factor duet Aicha i Asteya.

Celem festiwalu jest wspieranie rozwoju talentów i umożliwienie młodzieży pokazania się na forum szkoły oraz działalność na rzecz edukacji w zakresie obejmującym różne działania artystyczne - mówi Marta Zdanowska, organizator festiwalu i nauczyciel języka polskiego w 8 LO.
Nagrody zostały wręczone każdemu z uczestników, każdy został doceniony za swoją pracę.

Tym miłym i przyjemnym dniem młodzież VIII LO rozpoczęła świąteczną przerwę w nauce. Oby w tak samo dobrych nastrojach wrócili do niej po świętach.

18 kwiecień 2014

zobacz również galerię
Medyk - festiwal
utworzona przez patryk_jurzak


Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Kursy MZK Bielsko-Biała w dniach 19, 20 oraz 21 kwietnia 2014 roku będą ograniczone: 19 kwietnia 2014 roku (WIELKA SOBOTA): Autobusy będą kursować(...)
16 kwietnia był dniem wyjątkowym w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku-Białej. Wszystko za sprawą Ósmego Dnia Tworzenia, który już po raz(...)
Podążając krokami gimnazjalistów odwiedziliśmy dzisiaj bielskie Liceum Ogólnokształcące nr VIII, które zorganizowało dzień otwarty. Dla gości(...)
Szkoła działa zgodnie z zasadą: „Z szacunkiem do wiedzy i człowieka”. Głównym założeniem koncepcji pracy szkoły jest indywidualny i wszechstronny(...)
Każda kobieta na pewno choć raz w życiu doświadczyła takiego momentu, kiedy spojrzała w lustro i pomyślała, że czegoś jej brakuje. W takich(...)
16 kwietnia br. odbędzie się III edycja festiwalu - uczniowie 8 LO w Bielsku-Białej po raz kolejny zaprezentują się na festiwalu szkolnym „Ósmy(...)
Zagrają w połowie lutego, ale już w sobotę (11 stycznia) będzie można ich zobaczyć! Pierwsza drużyna męska piłki ręcznej na Żywiecczyźnie(...)
Pomysłów na przygotowanie się do systematycznego biegania jest wiele. Nie wszystkie jednak są prawidłowo wykorzystywane. Specjaliści podkreślają,(...)