Zaloguj | Załóż konto

Jacek Krywult ponownie wybrany

Stało się. Pan Jacek Krywult, został wybrany kolejny raz na prezydenta Bielska-Białej. To już kolejna jego kadencja. Takie duże poparcie, wielokrotny już prezydent Bielska-Białej zaskarbił sobie wieloma zaletami, operatywnością, skutecznością, świetną znajomością realiów miasta itd. Przypomnijmy, że to jeden z najbardziej znanych bielskich samorządowców, wcześniej znany jako doskonały zarządca w bielskiej Apenie. Za jego dotychczasowej prezydentury w mieście powstało kilka ważnych projektów, inwestycji. Jemu zawdzięcza się budowę obwodnicy, modernizację szkół, rewitalizację starówki. Jemu też chorzy zawdzięczają lepsze warunki w szpitalu przy ul. Wyspiańskiego, a personel lepsze warunki pracy i jej większą skuteczność. Jemu zawdzięczamy halę sportową pod Dębowcem. W zasadzie jemu zawdzięczamy to, że nasze miasto wygląda lepiej i żyje się tutaj też dobrze.

1 grudzień 2014

źródło: Urząd Miasta Bielska-Białej/

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Stało się. Pan Jacek Krywult, został wybrany kolejny raz na prezydenta Bielska-Białej. To już kolejna jego kadencja. Takie duże poparcie, wielokrotny(...)
Kursy MZK Bielsko-Biała w dniach 19, 20 oraz 21 kwietnia 2014 roku będą ograniczone: 19 kwietnia 2014 roku (WIELKA SOBOTA): Autobusy będą kursować(...)
16 kwietnia był dniem wyjątkowym w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku-Białej. Wszystko za sprawą Ósmego Dnia Tworzenia, który już po raz(...)
Podążając krokami gimnazjalistów odwiedziliśmy dzisiaj bielskie Liceum Ogólnokształcące nr VIII, które zorganizowało dzień otwarty. Dla gości(...)
Szkoła działa zgodnie z zasadą: „Z szacunkiem do wiedzy i człowieka”. Głównym założeniem koncepcji pracy szkoły jest indywidualny i wszechstronny(...)
Każda kobieta na pewno choć raz w życiu doświadczyła takiego momentu, kiedy spojrzała w lustro i pomyślała, że czegoś jej brakuje. W takich(...)
16 kwietnia br. odbędzie się III edycja festiwalu - uczniowie 8 LO w Bielsku-Białej po raz kolejny zaprezentują się na festiwalu szkolnym „Ósmy(...)
Zagrają w połowie lutego, ale już w sobotę (11 stycznia) będzie można ich zobaczyć! Pierwsza drużyna męska piłki ręcznej na Żywiecczyźnie(...)

Wiadomości tematycznie