Zaloguj | Załóż konto

Jesteśmy liderami .... Małopolski!

Jak się okazuję inwestycje bielskie zyskują aprobatę nie tylko samych mieszkańców ale są również doceniane w innych województwach! Chodzi dokładnie o nową halę pod Dębowcem i węzeł komunikacyjny przy ul. Niepodległości. Te dwa projekty zyskały tytuł Najlepszych Przedsięwzięć Roku 2010 w Małopolsce. Fakt ten można tłumaczyć historią naszego miasta, ponieważ niegdyś Biała leżała w granicach Małopolski. No cóż, Bielsko raczej w obrębie Małopolski nie leży ale nagroda i tak cieszy! Wyróżnienie przyznaje Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, Bielsko-Biała otrzymało tytuł Lidera Małopolski. Brzmi dumnie!

18 marzec 2011

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Bielscy policjanci postanowili wziąć pod lupę komisy samochodowe. W trakcie jednej z kontroli udało im się trafić na peugeota boxera wartego ponad(...)
Na terenie parku Habsburgów w Żywcu powstanie niecodzienny plac zabaw. Dokładniej mówiąc będzie to ogród terapeutyczno-edukacyjny, a pomysłodawcą(...)
Wczoraj popołudniu 19-latek z Bielska - Białej włamał się do kościoła pod wezwaniem NMP Królowej Polski. Złodziej do kościoła wszedł przez(...)
Ogromne gratulacje należą się śpiewakom z bielskiego Chóru Akademii Techniczno - Humanistycznej. Na XIII Małopolskim Konkursie Chórów w Niepołomicach(...)
Od 6:00 rano na drogach Bielska - Białej trwa policyjna akcja "Prędkość". Karani mandatami i punktami będą wszyscy, którzy przekroczą dozwoloną(...)
Od poniedziałku przez cały tydzień w Żywcu będzie trwać akcja Generalne Sprzątanie Miasta. Burmistrz Żywca zachęca nie tylko właścicieli domów(...)
W niedzielę 27 marca odbędzie się w Żywcu XII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego "O Puchar Starosty Żywieckiego". Organizatorem imprezy jest(...)
Od wczoraj do niedzieli w Katowicach trwają Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2011. Na stoiskach(...)

Wiadomości tematycznie