robot saper
W środę wieczorem dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP w Bielsku-Białej otrzymał zgłoszenie, że w centrum handlowym Sfera podłożono ładunek wybuchowy. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie gazowe oraz policja. W tym czasie w centrum handlowym przebywało około 5 tys. osób. Policja w porozumieniu z członkiem zarządu Sfery zadecydowała o nie przeprowadzaniu ewakuacji. Oczywiście alarm okazał się fałszywy.

21 październik 2011

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

"Orszak Dionizosa" Rafała Pawlika jest pracą dyplomową zrealizowaną na studiach niestacjonarnych pierwszego stopnia Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach,(...)
Tańczy, śpiewa, gra na skrzypcach. Mieszkanka Ciśca Agnieszka Śleziak będzie reprezentować woj. śląskie w finale konkursu Miss Polonia 2011! Agnieszka,(...)
Zapaski, serdaki i kierpce mogą przeszkadzać, dlatego organizator tej niecodziennej spartakiady zezwala uczestniczkom na koszulki, dresy i tenisówki.(...)
Na bokserski mecz POLSKA - LITWA powołani zostali zawdonicy KS “Cios” Mateusz Majerczyk i Michał Ostrowski. Mateusz (nominalnie 56kg) po raz kolejny(...)
Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik oraz Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka serdecznie zapraszają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku(...)
Wszyscy zgodnie - wyłączając wybitnych malkontentów oraz troli internetowych z popularnych forów - od dwóch dni chwalą niebywały kunszt Pana kpt.(...)
Tegoroczna akcja "Znicz" przeprowadzona przez 500 policjantów, Żandarmerię Wojskową i Straż Miejską można powiedzieć zakończyła się szczęśliwie.(...)
31 października br. W godzinach od 17.30 do 21.00 rozegrano piątą turę jesiennej edycji spotkań szachowych w galerii „pod śrubką”. Po niezwykle(...)

Autor wiadomości

Wiadomości tematycznie