Zaloguj | Załóż konto

Romea i Julia never die?

fragment obrazu "Romeo i Julia" autorstwa Forda Browna (zasoby wikimedia)
21 stycznia w bielskim teatrze premiera kontrowersyjnej sztuki "Romeo, Julia i czas". Kontrowersyjnej, ponieważ reżyser, Igor Sebo postanawia dopisać dalszy ciąg słynnego tragicznego romansu. Jak wiemy Romeo i Julia, wbrew woli rodziców, zakochują się w sobie, a następnie giną śmiercią tragiczną szaleńczo w sobie zakochani. A co by było gdyby przeżyli? Gdyby jednak los był dla nich łaskawszy i mogli stanąć na ślubnym kobiercu, a następnie zacząć zwyczajne, małżeńskie życie? Taką wizję snuje przed nami Igor Sebo. Aby się przekonać, czy dalsze żyie Romea i Julii to nadal romans, a może komedia lub też nieunikniona tragedia, najlepiej zarezerwować bilety już teraz! Dobra zabawa murowana!

17 styczeń 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

W miniony piątek (27 stycznia) odbyła się Gala Żywieckiego Sportu w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu. Uroczystość została zorganizowana z inicjatywy(...)
Jak informują organizatorzy rajdu - ponad trzy tysiące osób przewinęło się przez Międzynarodowy Rajd Chłopski, który od piątku do niedzieli(...)
Dziś (30 stycznia) w żywieckiej hali MOSiR odbędą się zapisy i nabór do nowo powstałego klubu w Żywcu. Zespół TS STAL ŚRUBIARNIA to zespół(...)
Do jakiego stopnia nasze życie określane jest przez kulturowe pojęcia „kobiecości” i „męskości”? Czy można sobie wyobrazić społeczeństwo,(...)
Przyzwyczajeni do wiadomości, w których skoro mowa o szkołach to i mowa o blokujących zamknięcie placówek rodzicach, takie informacje są rzadkością.(...)
Już po raz 15 będzie można zobaczyć bajkowe spotkania teatralne w klubie "Śrubka" w Sporyszu. Rozpoczynamy 01.02.2012. Wszystkie spektakle o godzinie(...)
Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się ostatni weekend stycznia w Gminie Węgierska Górka. To już trzecia z kolei edycja imprez, które co roku przyciągają(...)
W Belsku-Białej coraz częściej gości moda! Końcem zeszłego roku mieliśmy dwa wielkie modowe wydarzenia: Neo Fashion Jamboree oraz Pokaz Paprocki(...)

Autor wiadomości

Wiadomości tematycznie