Nie wszystkim podoba się aktywny wypoczynek na zewnątrz, zwłaszcza gdy przewidywane temperatury odczuwalne zaczynają zbliżać się niebezpiecznie do nawet -30 stopni.
Galeria Bielska od wczoraj przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy chcieliby spędzić miło i kulturalnie czas w okresie ferii zimowych. Od 30 stycznia do 12 lutego 2012 roku – wstęp na wystawy w Galerii BWA jest bezpłatny.
Na chętnych oprócz dostępnych ekspozycji czekają również zimowe warsztaty sztuki i dizajnu, wycinankowe warsztaty z Kasią Kmitą oraz warsztaty artystyczne z ceramiki malarstwa i technik papierowych.
Zainteresowani odsyłamy na stronę galerii - http://www.galeriabielska.pl/?d=detai...

31 styczeń 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Lotos Jazz Festiwal Bielska Zadymka Jazzowa - czyli impreza, której miłośnikom muzyki jazzowej nie trzeba przedstawiać. Wg miesięcznika Jazz Forum(...)
W miniony weekend po raz pierwszy w Miejskim Centrum Kultury odbył się pierwszy festiwal mający na celu promowanie artystów lokalnej sceny HIP-HOPowej.(...)
Zbliża się 14 luty i choć to dzień eksportowany zza oceanu, powiadają że taki komercyjny, to przyznać trzeba, że „uróżawia” luty skutecznie.(...)
Zapraszamy 14 lutego na Walentynki. W dzień zakochanych w wybranych polskich miastach odbędzie się akcja "Kocham recykling", na której będą zbierane(...)
W dniach 27 luty - 11 marca w godz. 900 - 1800 w Domu Strażaka w Międzyrzeczu Górnym k. Bielska - Białej zapraszamy na wystawę największego na świecie(...)
Klub Śrubka zaprasza na wystawa prac Jerzego Pustelnika z Uniwersytetu Śląskiego - Wydział Artystyczny. Wernisaż odbędzie się 10 lutego 2012 roku(...)
Utwór Sublim – „Here Is Your Love” z płyty Summerends znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu "Big Love". Scenariusz i reżyseria: Barbara(...)
Na Żywiecczyźnie nie przemija moda na piłkę ręczną. Co więcej przybywa nie tylko nowych zawodniczek, ale i drużyn. Właśnie powstaje nowy dwunasty(...)

Wiadomości tematycznie