Zaloguj | Załóż konto

Dzień Dziecka (Zadłużonego)

fot. LeWy2005 / sxc.hu
"Oczka po dziadku","Nosek po tatusiu","Uśmiech po mamusi","Dług po Donaldzie". Między innymi pod takimi hasłami w dniu dzisiejszym mogą odbyć się akcje protestacyjne w ponad dwudziestu miastach Polski, a przynajmniej takimi hasłami wita nas witryna http://koniecbiadolenia.pl/ W gronie miast objętych akcją protestacyjną pod wszystko mówiącym tytułem "Dzień Dziecka Zadłużonego" znalazły się również Bielsko-Biała oraz Żywiec. Złą wiadomością dla tych, którym nie podoba się to co dzieje się w naszym kraju z długiem publicznym, a chcieliby "uzewnętrznić" swoje niezadowolenie w Bielsku-Białej lub w Żywcu może być fakt, że niestety akcja nie znalazła tu swoich fanów (przynajmniej patrząc na organizujące się na facebooku miasta). Jaki będzie przebieg protestów i czy w ogóle do nich dojdzie? Trudno powiedzieć...

Tak czy inaczej warto zastanowić się, czy w takim dniu jak dzisiejszy warto pogarszać nastroje i mieszać dzieciaczki w politykę. Dług publiczny nie zając - nie ucieknie. Jutro też będzie (i to większy).

31 maj 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Turyści oraz mieszkańcy gminy spędzający niedzielne popołudnie w Ośrodku Górskiej Turystyki Jeździeckiej ALASKA w Żabnicy  na pewno nie pożałowali(...)
W najbliższą niedzielę 17 czerwca w Gminie Jasienica odbędzie się druga już edycja Przeglądu teatrów amatorskich. „W ramach unijnego Programu(...)
Od kwietnia tego roku Kino Janosik rozpoczęło nowy cykl „Kultowy Janosik”, w którym prezentowane są filmy znane, lubiane, wielokrotnie cytowane,(...)
Zanim doczekamy się długo oczekiwanego programu Lata z kulturą organizowanego przez BCK, koniec czerwca przyniesie bielskim miłośnikom jazzu wyjątkowy(...)
W sobotni wieczór w jednej z kamienic w mieście rozegrał się prawdziwy dramat. Podczas imprezy 51-letni mężczyzna w bestialski sposób zaatakował(...)
Już jutro rozpoczną się zmagania najlepszych drużyn starego kontynentu. Wielkie piłkarskie święto można obchodzić na wiele sposobów - jednym(...)
W niespełna rok po rozpoczęciu remontu przejścia podziemnego dla pieszych na ulicy Piastowskiej dzisiaj zostało ono oficjalnie oddane do użytku.(...)
"Oczka po dziadku","Nosek po tatusiu","Uśmiech po mamusi","Dług po Donaldzie". Między innymi pod takimi hasłami w dniu dzisiejszym mogą odbyć się(...)

Wiadomości tematycznie