Zaloguj | Załóż konto

Nie było widowiska... przez pogodę

Zobacz również

Kolejny piknik lotniczy przeszedł do historii. Niestety tym razem więcej wokół całego wydarzenia było szumu niż można było zobaczyć na lotnisku w Aleksandrowicach. Zwłaszcza w drugi dzień pikniku było dość głośno - niestety nie widowiskowo. F-16 o dziwo pomimo pogody przyleciały jednak można było podziwiać raczej ryk ich silników niż możliwości na tle bezkresnego błękitu. Na imprezie - również jak w roku ubiegłym pojawił się pan Sebastian Kawa. I tak na prawdę to chyba tyle atrakcji podczas tegorocznego "air show".

4 wrzesień 2012

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

"Zostań ekojeźdźcem. Oszczędź na paliwie 1000 złotych rocznie" - tak brzmi hasło tegorocznej edycji Tygodnia Zrównoważonego Transportu zorganizowanego(...)
15 - 16 września, zespół Sublim nagrywał najnowszy teledysk realizował go Jacek Kościuszko (http://www.j-kosciuszko.nazwa.pl/jk/) laureat wielu(...)
Ognisko Twórczości Artystycznej Fundacji Braci Golec już w Jeleśni. We czwartek 13 września odbyło się spotkanie w Zespole Szkół nr 1 w Jeleśni,(...)
W miniony weekend na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Pszczynie - Łące odbyły się 9. Manewry Śląskich Przedsiębiorców. Przyjechały dziesiątki(...)
Gmina Jeleśnia po ubiegłorocznym, zdecydowanym starcie w pozyskiwaniu pieniędzy ze źródeł zewnętrznych w tym roku znów przyspieszyła. W 2011(...)
*We wtorek 11.09 2012 roku o godz. 11.30 zapraszamy **do Specjalnego **Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Żywcu (ul. Kopernika 77)** na uroczyste odsłonięcie(...)
Działaj lokalnie! Przez wiele lat na osiedlu Młodych w Żywcu straszył napis "witamy w piekle"... Dzięki inicjatywie Fundacji Klamra napis został(...)
Piłkarki ręczne z Łękawicy wygrały Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Świnna! Turniej został rozegrany w sobotę (8 września)(...)

Wiadomości tematycznie