Zaloguj | Załóż konto

Boeing Boeing - Wydarzenia


fot. boeing-boeing.pl

Czyli Mayday w "podniebnym wydaniu"...? Rozwiązłe życie bigamisty nie może być nudne. Na pewno skomplikowane. Z perspektywy obserwatora - pewnie też śmieszne.


A jaki będzie Boeing Boeing? Na pewno zabawny. Gdyby było inaczej z całą pewnością sztuka ta nie zyskała by takiej sympatii publiczności - ponad 17 tysięcy spektakli musi coś znaczyć (poza rekordem Guinnessa).

Bilety w cenie 85 zł.

Boeing Boeing opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów... Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardesami, a każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej, choć nie stroniącej od sarkastycznych uwag, służącej Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kocha jednakowo... Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Jaką rolę odegra w tej historii przyjaciel Maksa z lat młodości Paweł? I co najważniejsze, czy okaże się, że to Maks tak dobrze radzi sobie z kobietami, czy może to one radzą sobie z nim?