Zaloguj | Załóż konto

Aktualizacja Strategii Rozwoju Bielska-Białej

fot. um.bielsko.pl
W dniu wczorajszym rozpoczęły się pracę nad aktualizacją strategii rozwoju miasta przyjętej w dniu 13 czerwca 2006.
Nad nowymi założeniami programowymi pracuje specjalny Komitet Programujący ds. aktualizacji wcześniej wspomnianej strategii.
Jak podaje Ratusz - aktualizacja taka jest konieczna ze względu na zmieniające się uwarunkowania gospodarcze, społeczne, prawne a także polityczne. We wczorajszym spotkaniu uczestniczyli nie tylko prezydent i radni miasta, ale także obok przedstawicieli sektora publicznego i prywatnego, przedstawiciele organizacji pozarządowych.

20 kwiecień 2011

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

O dużym szczęściu może mówić pilot szybowca, który spadł prosto w las podczas Mistrzostw Polski w Wyścigach Szybowcowych. Wg nieoficjalnych(...)
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około południa na jednej z głównych ulic Bielska - Białej. 24 - letni kierowca motocykla jadąc ulicą 3 maja(...)
Jak wiadomo, z długim weekendem majowym wiążą się nie tylko same wydarzenia i imprezy z tzw. grupy "4fun". Właśnie w dniu dzisiejszym obchodzimy(...)
Jak można było się spodziewać, po dramatycznych informacjach napływających z całego kraju - pierwszy weekend majowy stoi pod znakiem kieliszka(...)
Tak tak... to już nie tylko życzenia kibiców. Po wczorajszym spotkaniu BKS-u Aluprof z Centrostalem Bydgoszcz nasze siatkarki awansowały do półfinału(...)
Po wczorajszym, wygranym spotkaniu "górali" ze szczecińskim klubem bielscy piłkarze awansowali na pierwsze miejsce w zestawieniu pierwszej ligi. Przegrana(...)
Szczyrk zaprasza wszystkich chętnych na majówkę! Poniżej przedstawiamy zapowiadane na ten okres atrakcje: 26 kwietnia – 1 maja II Międzynarodowy(...)
2 maja wielka promocja w Szczyrku. W godzinach od 10:15 do 11:00 wszyscy turyści będą mogli wyjechać kolejką na Skrzyczne za darmo! Centralny Ośrodek(...)

Wiadomości tematycznie