Zaloguj | Załóż konto

"Pakiet uchwał śmieciowych" przyjęty

Budzące wiele emocji regulacje dotyczące opłat za śmieci od dzisiaj nie pozostawiają przynajmniej żadnych wątpliwości. Jak można przeczytać na stronach bielskiego ratusza "Podczas drugiego posiedzenia nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, radni przegłosowali wprowadzenie tzw. "pakietu uchwał śmieciowych", które regulują i określają zasady gospodarowania odpadami na terenie Bielska-Białej".
Nowe przepisy wejdą w życie co prawda, dopiero w lipcu, jednak już teraz warto zainteresować się bliżej nowymi uchwałami.
Więcej szczegółowych informacji znaleźć można pod linkiem podanym w stopce wiadomości.

19 marzec 2013

źródło: http://um.bielsko.pl/aktualnosc-2730-pakiet_uchwal_smieci...

Wybrane wiadomości z podobnego okresu - Archiwum

Dzisiejszy poranek Wielkanocny nie należy do wymarzonych. Obfite opady śniegu skutecznie utrudniają kierowcom życie. Wiele dróg jest zasypanych,(...)
Takie twierdzenie w pełni uzasadnia VII Regionalny Konkurs Znajomości Gwary Śląska Cieszyńskiego, który pod patronatem Wójta Jasienicy Janusza(...)
Na okres Świąt Wielkanocnych MZK Bielsko-Biała wprowadza zmiany w kursowaniu autobusów. 30 marca w Wielką Sobotę autobusy będą kursować zgodnie(...)
Kino Janosik Żywcu premierowo pokaże niezależny dokument o spuściźnie największego górala wśród filozofów i najpotężniejszego filozofa spośród(...)
Budzące wiele emocji regulacje dotyczące opłat za śmieci od dzisiaj nie pozostawiają przynajmniej żadnych wątpliwości. Jak można przeczytać(...)
Dość nietypowy Turniej Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt rozegrano w sobotę (16 marca) w Żywcu Oczkowie. Specjalnym gościem(...)
22 i 23 marca zostanie rozegrana siódma edycja Rajdu Czechowickiego do którego od dziś (8 marca) można zgłaszać swój udział. Tegoroczna, siódma(...)
Pasażerowie bielskiego MZK domagają się zwiększenia częstotliwości kursowania autobusów na linii nr 3 (Komorowice Sosna - Osiedle Karpackie). W(...)

Wiadomości tematycznie